Telefon
WhatsApp

Akustik Yanmaz Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger, ses yutum değerleri yüksek olup ortamda akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım süngerleridir. Birinci sınıf malzemelerden üretimi gerçekleştirilen akustik süngerlerin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Yüksek hava şartlarında dahi yıprnma ve aşınma gibi olumsuz problemlere maruz kalmamaktadırlar.  Akustik Yanmaz Spesiyal Sünger

Akustik süngerler ile yüksek ses temposu kesilsin isteniyorsa bariyerli olan modelleri tavsiye edilmektedir. Spesiyal süngerin bariyerli modeli güçlü seslerin izole edilmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır. Akustik süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedir. Ayrıca antibakteriyel özellikte basotect melamin adında antibakteriyel sünger üretilmektedir. Akustik Spesiyal Sünger

Özel olarak imal edilen akustik süngerlerin malzemeleri en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. akustik amaçlı kullanılan süngerler yoğun ses temposunun olduğu alanlarda kalın ve yoğunluğu fazla olan malzeme kullanıldığında etkili performans sağlamaktadırlar. İstenilen ölçülerde üretilen akustik süngerler farklı renk ve desenlerde  de üretilmektedir.

Akustik Spesiyal Sünger

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Akustik Spesiyal Sünger

Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Akustik Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger

Akustik Spesiyal Sünger

Select your currency