Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı

Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı Uygulamaları

Akustik mekanlardan biri olan bateri odası akustik ses yalıtımı uygulamalarının yapılması gereken en önemli alanlarındandır. En ufak bir gürültü izolasyon problemi dahi hatalara neden olabilmektedir. Bateri odası gibi alanlarda etkili sonuçlar alabilmek için malzeme seçimi son derece önemlidir. Bateri odası kişinin istenilen ses özelliğini ortaya çıkarmak için akustik sünger ve akustik paneller tercih edilmektedir. Bateri odası ses izolasyonu hizmetimizle müzik deneyiminizi iyileştiriyor ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Bateri Odası Ses İzolasyon Akustik YalıtımBateri Odası Ses İzolasyon Akustik Yalıtım Malzemeler

Ses yalıtımı uygulaması müzik odalarında büyük önem taşımaktadır. Bateri odası gibi alanlarda yapılan müzik aletlerinin çıkardığı ses karmaşasını düzenlemek için akustik yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Alanda ses akustiğinin düzenlenmesi ve ortamda dekoratif bir görünüm kazandırmak oldukça kolay bir işlemdir. Ses yalıtım malzemelerinin sunduğu bu kolaylık ile ortamda ses giriş çıkışlarını engelleyebilirsiniz. Böylece dışarıdan istenilmeyen sesler bateri odasının içerisine girmeyecek, bateri odası akustik gürültü izolasyonu sayesinde ses izolasyonu istenilen özellikte sağlanmış olacaktır. Bateri odası ve diğer enstrümanların odaları için dış ortamdan sıfır oranda ses gelmesi gerekiyor, bunun için size en kaliteli malzeme ve materyalleri sunuyoruz.

Bateri Odası Ses İzolasyonBateri Odası Akustik Yalıtım

Bateri Odası Akustik Yalıtım MalzemelerBateri Odası Ses İzolasyon Malzemeler

Bateri Odası Akustik Ses Yalıtım Uygulamasında Kullanılan Malzemeler

Bateri ve müzik odası gibi mekanlarda akustik ses yalıtım uygulaması yapmak için kullanılabilecek malzeme ve materyalleri temin ediyoruz. Sizde kullanacağınız alana uygun bateri odası akustik yalıtım malzemelerinden birini seçebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz. İstediğinize uygun malzemeyi seçin, sipariş verin ve rahatlıkla montajını yapın. Aşağıda belirttiğimiz bateri ve müzik odalarında sıklıkla kullanılan malzemeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer konu hakkında karar veremezseniz ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Akustik Panel Çeşitleri

Duvar Paneli Modelleri

Duvarlarda oluşan düşük ve orta seviyeli sesleri izole eden, istenildiği gibi tasarlanıp mimariye uygun olarak dekore edilebilen farklı renk ve şekil seçeneklerine sahip ürünlerdir.

Duvar Paneli

Tavan Paneli Modelleri

Tavanlarda özel ekipmanlarıyla asılı bir şekilde duran dekoratif ve etkili ses izolasyon malzemeleridir. Ortamdaki yankıyı ve gürültüyü izole etmek için ideal tercihtir.

Tavan Paneli

Yanmaz Akustik Sünger Çeşitleri

Yanmaz akustik süngerleri ortamın akustik yalıtımını sağlamak ve oluşan düşük ve orta dereceli sesi izole etmek için kullanabilirsiniz. Yankı, ses kirliliği, gürültü yalıtımı problemlerinde etkili bir performans elde edebilirsiniz.

yanmaz sünger

Basotect Melamin Sünger Çeşitleri

Orta ve düşük seviyedeki ses titreşimlerini ve gürültüleri izole edebilen, dekoratif akustik ses izolasyon ürünleridir.

Basotect melamin süngerler

Gürültü Kontrol Ürünleri Çeşitleri

Yüksek ses yoğunluğu ve titreşimi büyük ölçüde engelleyen, zorlu görevlerde kullanılan ses izolasyon malzemeleri.

süngerpan

Zemin Kaplama Malzemeleri

Akustik Zemin Döşemeleri

Yerde oluşan ayak ve darbe seslerini absorbe eden, mekan içindeki ses yalıtımını etkili bir şekilde arttıran dekoratif akustik ses yalıtım ürünleridir.

Kauçuk halı