Telefon
WhatsApp

Akustik Yanmaz Labirent Sünger

Akustik yanmaz labirent sünger, akustik düzenleme ve ses yalıtım uygulamalarında kullanılan yüksek ses yutum değerlerine sahip süngerlerdir. Birinci sınıf kalitede üretimi gerçekleştirilen bu süngerler yanmazlık özelliktedirler. Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üertimi sağlanan süngerlerin küf yapmaz ve koku yapmaz yapısı vardır. Poliüretan ham maddesinden üretilen süngerleresnek ve kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptirler.Akustik Yanmaz Labirent Sünger

Ortam akustiğini sağlayan süngerler eko, yankı gibi problemlere karşı kullanılmaktadırlar. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler ses yalıtımı dışında ayrıca dekoratif bir görünüm sağlarlar. Ses emici özelliğe sahip süngerler yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve aşınma gibi durumlara maruz kalmazlar.

Akustik Labirent Sünger

Yanmaya karşı dayanıklı en çok tercih edilen süngerlerden biri olan labirent süngerlerin esnek ve kolay uygulanabilen yapısı vardır. Akustik Labirent sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir. Ses  emici ve akustik düzenleyici özelliğe sahip süngerler özel solid yapıştırıcısı ile uygulanmaktadır. Ayrıca kendinden yapışkanlı modelleri mevcut olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Akustik süngerlerin bariyerli modelleri ile yoğun ses temposunu kesebilir etkili bir ses izolasyonu uygulaması sağlayabilirsiniz.

Yanmaz Labirent Sünger

Ses yankılanmasını engelleyen ve gürültüleri yutan yüksek ses emilim değerine sahip süngerlerdir. Bir çok alanda etkili performans sağlayan akustik süngerler ses yalıtımında etkili performans sağlamaktadırlar. Akustik süngerlerin içeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez.

Labirent Sünger

Genel olarak stüdyo odası, müzik odası, reji odası, ses kayıt odası, toplantı odası, sinema salonu gibi alanlarda akustik düzenleme amaçlı kullanılmaktadırlar.

Akustik Labirent Sünger

Select your currency