Telefon
WhatsApp

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik yumurta süngerler açık gözeneklere sahip olup birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Ses yutum oranı oldukça iyi olan akustik süngerlerin farklı modelleri de mevcuttur. Ses yalıtımında kullanılan mükemmel akustik ve yalıtım sağlayan ses kesici akustik süngerlerdir. Ortamdaki ses akustiğini düzenleyen ses yalıtım süngerleri eko ansorbe çınlama gibi yankı problemlerinde kullanılan ürünler arasındadır. Açık gözenekli yapısı ile ses yutum değerleri oldukça iyidir. Akustik köpük olarakta bilinen süngerler birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler.  Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Stüdyo, müzik odası gibi alanlarda akustik düzenleme sağlayan yanmaz akustik süngerlerin bariyerli olan modelleri ile ses kesintisi sağlanılmaktadır. Akustik süngerler poliüretan ve melamin esaslıdır. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, epdm kauçuk ses bariyeri ile lamine edilmiş modeliyle sesin yalıtımı için yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlık atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmazlar.

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger yanmaz ve alev temasında akıcı damlacık oluşturmazlar. Nemden etkilenmeyen ve küf tutmayan bir yapısı vardır. Esnek ve kolay uygulanabilen yapıdaki akustik süngerler 30 mm 40 mm ve 50 mm kalınlıklarda üretilebilmektedirler. Renk seçeneği olarak melamin köpük beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerin melamin olanları antibakteriyel özelliktedirler.

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları ; Stüdyo Ses Yalıtımı, Müzik Odası Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı gibi alanlarda akustik düzenleme amaçlı kullanılmaktadırlar.

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik Piramit Süngerler faklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedir. Uygulamalarda malzemenin doğru seçilmesi ve uygulanması büyük önem taşımaktadır. Etkili bir çalışma için malzemenin doğru seçilmesi gereklidir.

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger

Select your currency