Telefon
WhatsApp

Vicoustic Flexi Panel A50

Vicoustic Flexi Panel A50 Akustik Sünger

Vicoustic Flexi Panel, kaytı ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Paneller poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler. Flexi Panel A50 tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu özelliği sayesinde ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Vicoustic Flexi A50 Panel

Benzersiz özelliği sayesinde ortamda akustik düzenleme dışında dekoratif bir görünüm de sunmaktadır. Flexi süngerler ile orta ve yüksek frekanslarda en iyi performans almanızı sağlayacaktır. Akustik sünger siyah ve gri renk olarak üretilmektedir. Ayrıca sprey boya ile de istenilen renk elde edilmektedir.

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic Kare Flexi A50 Kullanım Alanları;

 

Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları. Genel kullanım amacı olarak akustik mekanlar olarak ise stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman-çalgı odası, bateri odası gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Vicoustic Flexi Panel

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic Flexi A50 Panel

Vicoustic Flexi A50 Panel

Select your currency