Telefon
WhatsApp

Titreşim Ses İzolasyonu

Fabrika, imalathane, iş yeri ve bina gibi yapılarda asansör, kalorifer kazanı, kompresör, hidrofor, ısıtma ve soğutma sistemleri, jeneratör gibi yoğun ses ve fiziksel titreşimle çalışan makinelerin oluşturduğu gürültü ve titreşimi izole etmek gerekir. Oluşan fiziksel titreşim etki ettiği alanda büyük oranda eskime ve yıpranma oluşturur. Bulunduğu yapının sağlığı ve güvenliği açısından büyük problemler oluşturur. Ayrıca etki alanında bulunan insanlar için fiziksel ve ruhsal sağlığı açısından oldukça zararlıdır. Bu konuda alacağınız önlemler çalışmalarınızın verimini arttırır ve sağlık problemleri oluşmasını engeller. Titreşim ses izolasyonu uygulaması ile makine kaynaklı yoğun ses, gürültü ve mekanik titreşim kaynaklı oluşan problemlerin önüne geçin.

Titreşim ses izolasyonu uygulamalarını ilerde oluşacak problemlere karşı inşaat halindeki yapınızda yaptırabilirsiniz. Bu sayede daha sağlam, güvenli ve huzurlu bir ortam temin eder, daha konforlu yapılar oluşturursunuz. Sadece inşaat halindeki yapılarda değil hali hazırda kullanmakta olduğunuz apartman, fabrika, imalathane ve iş yerlerinde de etkili bir şekilde titreşim izolasyon uygulaması yapabilirsiniz. Ayrıca yaptırmış olduğunuz bu uygulama mekanınızda akustik yalıtım ve ses izolasyonu sorunlarını da çözerek çalışma ve yaşam alanlarınızda güzel bir atmosfer oluşmasına katkı sağlayacak. Bir kaç işlemle kolaylıkla oluşan gürültü ve titreşimden kurtulun, daha verimli ve konforlu bir hayata merhaba diyin.

Önüne geçilemeyecek ses ve gürültü yoktur. Hizmetinize sunduğumuz titreşim yalıtım ürünlerimizle ilerde oluşacak ve şuan var olan problemlerin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Titreşim izolasyonu yaptıracağınız mekana göre ve oluşan fiziksel titreşimin yoğunluğuna göre nasıl önlemler alınacağına ve hangi malzemelerin kullanılacağına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Her birinin kendine has özellikleri ve kullanım alanları olan ürünlerimizle oluşan ses ve gürültü problemlerini çözüyoruz. Mühendisler tarafından oluşturulmuş ve laboratuvar ortamında teste tabi tutulmuş materyallerimiz sayesinde müşterilerimizle aramızda güven ortamı oluşturuyoruz. Sizde ses izolasyon problemlerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde çözümlemek istiyorsanız bize danışmayı unutmayın. Titreşim ses izolasyonu uygulamalarımız ve malzemelerimiz hakkında bilgi almak ve fikir sahibi olmak için ürünlerimize göz atabilir ve ya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika titreşim izolasyonujeneratör titreşim izolasyonu

kazan dairesi titreşim izolasyonuasansör titreşim izolasyonu

kompresör titreşim izolasyonuhidrofor titreşim izolasyonu

soğutma titreşim izolasyonutekne titreşim izolasyonu

Select your currency