Telefon
WhatsApp

Microsoft İstanbul Akustik Kumaş Panel İzolasyonu

Microsoft İstanbul Toplantı Odasında Akustik Kumaş Panel Uygulaması Yapıldı.

Toplantı odalarında konuşma sesi olacağından dolayı mekan dışına ses geçme oranı daha düşüktür. Toplantı odasında ses yalıtımı yapılmasının amacı mekanda oluşan seslerin yankı yapıp rahatsızlık vermesini önlemek toplantıdaki kişilerin konsantrasyonu ve verimi açısından önemlidir. Akustik kumaş panel sayesinde topla odalarını daha sessiz ve daha dekoratif hale getiriyoruz.

Microsoft Türkiye Akustik Kumaş Panel Ses Yalıtımı Akustik İzolasyonMicrosoft Türkiye Akustik Kumaş Panel Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Malzemeleri

Toplantı odaları büyük firmalar için önemli odalar olduğu için akustik açısından da güzel görünüme sahip ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Microsoft istanbul şubesinde yaptığımız toplantı odası ses yalıtımı uygulamasında akustik kumaş panel uygulaması yaptık. Yalıtım sağlayabilecek kalınlıkta ve istenilen renkte kumaş panel kullanıldı. Bu malzemenin içerisinde cam yünü dış yüzeyinde darbeye dayanıklı ses emici kumaş ile yapılmakta olduğundan yankıyı kolaylıkla önleyebilmektedir.

Microsoft Türkiye Akustik Kumaş Panel Ses YalıtımıMicrosoft Türkiye Akustik Kumaş Panel Akustik İzolasyon

Toplantı Odası Ses Yalıtım Kullanılan Malzemeler

Toplantı odaso ses yalıtımını sağlamak için kullanılabilecek diğer materyaller. Yanmaz akustik sünger (piramit, yumurta, labirent, special, düz), Bariyerli akustik sünger, Rebonded (Süngerpan), Echobone bondex, Bariyerli süngerpan, Bariyerli bondex sünger, EPDM ses bariyeri, PVC ses kesici izolasyon bariyeri, Titreşim engelleyici mantar ve kauçuk esaslı levhalar, Alüminyum folyolu bariyerli süngerler, vb. gibi ürünlerimizle ihtiyacınız olan bütün ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Select your currency