Telefon
WhatsApp

Konya MMF Mühendislik Stüdyo Ses Yalıtımı

Konya MMF Mühendislik Stüdyo Ses Yalıtım Uygulamasında Akustik Piramit Sünger Kullanıldı.

Stüdyo ses yalıtımı uygulaması, dışarıdan gelen sesin kulak tarafından algılanıncaya kadarki olan seviyesinin ne kadarının stüdyoya girmesine müsaade edilebileceğine karar verip stüdyoyu da bu değerlere göre tasarlama işlemlerini kapsamaktadır.

Konya mmf Stüdyo Odası Ses Yalıtımı Akustik İzolasyonKonya mmf Stüdyo Odası Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Malzemeleri

Stüdyoda yapılan ses yalıtım uygulaması için yankının ve sesin önlenmesini sağlayacak ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. MMF Mühendislik stüdyo odasında kullanıma uygun malzeme olarak akustik piramit sünger olduğu kararına varılarak uygulama yapıldı. Yüksek yoğunluk ve kalınlıkta seçilen piramit sünger oda içerisinde yankıyı ve sesi önleyerek ses kalitesinin artmasını sağladı.

Konya mmf Stüdyo Odası Ses YalıtımıKonya mmf Stüdyo Odası Akustik İzolasyon

Stüdyo Ses Yalıtımı Kullanılan Malzemeler

Stüdyolarda ses yalıtımını sağlamak için kullanılabilecek diğer materyaller. Yanmaz akustik sünger (piramit, yumurta, labirent, special, düz), Bariyerli akustik sünger, Rebonded (Süngerpan), Echobone bondex, Bariyerli süngerpan, Bariyerli bondex sünger, EPDM ses bariyeri, PVC ses kesici izolasyon bariyeri, Titreşim engelleyici mantar ve kauçuk esaslı levhalar, Alüminyum folyolu bariyerli süngerler, vb. gibi ürünlerimizle ihtiyacınız olan bütün ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Select your currency