Telefon
WhatsApp

Kocaeli Gölcük Donanma Komutanlığı Kadife Kaplı Sünger Uygulaması

Kocaeli Gölcük Donanma Komutanlığı Sinema Salonunda Tekno Touch İpeksi Kadife Kaplı Sünger Kullanımı Yapılmıştır.

Akustik ses yalıtımı uygulamaları sinema salonu, tiyatro salonu, müzik odası vb. yerlerde yapılan uygulamalardır. Akustik ses yalıtımında amaç ses izolasyonu sağlanırken mekanın akustiğini arttırmaktır. Bunun için çeşitli ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Kadife kaplı sünger, akustik malzemeler arasında şık ve dekoratif olanlardandır, kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir üründür.

Kocaeli Donanma Kadife Kaplı Sünger Ses Yalıtımı Akustik İzolasyonKocaeli Donanma Kadife Kaplı Sünger Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Malzemeleri

Gölcük donanma komutanlığında bulunan sinema salonunda da akustik ses yalıtım uygulaması yaptık. Bu uygulamayı yapmadan önce mekanın genişliği ve içerideki yankı hesaplanarak malzeme seçimi yapıldı. Akustik ses yalıtım malzemelerinden tekno touch sünger her ortamda kullanılabilecek birçok model ve renge sahip akustik sünger modeli olduğundan dolayı sinema salonuna tekno touch uyguladık. Uygulama sonunda mekan içerisindeki yankı önlenerek sessiz bir ortam oluşturuldu.

Kocaeli Donanma Kadife Kaplı Sünger Ses YalıtımıKocaeli Donanma Kadife Kaplı Sünger Akustik İzolasyon

Ses Yalıtım Kullanılan Malzemeler

Yapılarda ses yalıtımını sağlamak için kullanılabilecek diğer materyaller. Yanmaz akustik sünger (piramit, yumurta, labirent, special, düz), Bariyerli akustik sünger, Rebonded (Süngerpan), Echobone bondex, Bariyerli süngerpan, Bariyerli bondex sünger, EPDM ses bariyeri, PVC ses kesici izolasyon bariyeri, Titreşim engelleyici mantar ve kauçuk esaslı levhalar, Alüminyum folyolu bariyerli süngerler, vb. gibi ürünlerimizle ihtiyacınız olan bütün ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Select your currency