Telefon
WhatsApp

Güngören Vizyon Deri Masa Bölücü Seperatör

Güngören Vizyon Deri Akustik Masa Bölücü Seperatör Uygulaması

Masa bölücü seperatör temel anlamda masalar arası ses yalıtım özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Karşılıklı veya yan yana gelen masalar arasına içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Güngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Ses Yalıtımı Akustik İzolasyonGüngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Malzemeleri

Vizyon Deri Güngören şube ofisinde yankı ve konuşma seslerinin önüne geçilebilmek açısından akustik ses yalıtım uygulaması yapıldı. Bu uygulama için 5 cm kalınlığında masa seperatörü kullanılarak karşılıklı iletişim zorluğunun önüne geçildi. Uygulamanın yapılabilmesi yani malzemenin uygulanabilmesi için özel aparatlar gerekmektedir. Bu aparatlar yardımıyla masalara seperatör montajı yapabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve boyutta ürün seçimi yaparak mekanın akustiğini bozmaz ve masa ile aynı boyutta seperatör kullanarak görüntüyü bozmadan uygulama yapmış olursunuz.

Güngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Ses YalıtımıGüngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Akustik İzolasyon

Ofis Ses Yalıtım Uygulamalarında Kullanılan Malzemeler

Ofislerin ses yalıtımını sağlamak için kullanılabilecek diğer materyaller. Yanmaz akustik sünger (piramit, yumurta, labirent, special, düz), Bariyerli akustik sünger, Rebonded (Süngerpan), Echobone bondex, Bariyerli süngerpan, Bariyerli bondex sünger, EPDM ses bariyeri, PVC ses kesici izolasyon bariyeri, Titreşim engelleyici mantar ve kauçuk esaslı levhalar, Alüminyum folyolu bariyerli süngerler, vb. gibi ürünlerimizle ihtiyacınız olan bütün ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Güngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Ses Yalıtımı MalzemeleriGüngören Vizon Deri Masa Seperatör Ofis Akustik İzolasyon Malzemeleri

Select your currency