Telefon
WhatsApp

Gönül Fm Radyo Odası Ses Yalıtımı

Gönül Fm Radyo Odası Ses Yalıtımı Projesinde Akustik Spesiyal Sünger Uygulaması Yapıldı.

Radyo ve TV yayıncılığının ses boyutu oluşturulurken akustik bir enerji olan sesin mikrofon aracılığı ile kaynağından doğru ve kaliteli bir şekilde alınıp yayına aktarılmasında dikkat edilecek hususlar ve stüdyo akustiği düzenlenerek gürültülü ses parametrelerinin iyileştirilmesi bu çalışmanın ana konusunu oluşturmaktadır. Stüdyonun ses akustiğini sağlamak için radyo odası ses yalıtımı hizmetini sunuyoruz.

Gönül Fm Radyo Odası Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon MalzemeleriGönül Fm Radyo Odası Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon

Radyo odaları akustik mekan olduğundan dolayı ses kesim süngerinden ziyade akustik süngerlerden tercih edip gereksiz maliyetten kurtulursunuz. Radyo gönül fm için radyo odalarında poliüretan ve melamin köpükten üretilen akustik spesiyal sünger kullandık. Bu malzemeler mekan içerisindeki yankıyı önleyerek ses kalitesini artırır. Hafif ve esnek yapıya sahip olması uygulama süresini azaltır kolaylık sağlar. Siyah ve beyaz renkte kendinizi sınırlandırmak istiyorsanız tekno touch süngerlerden de tercih edebilirsiniz.

Gönül Fm Radyo Odası Ses YalıtımıGönül Fm Radyo Odası Akustik İzolasyon

Radyo Odası Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Radyo odalarında ses yalıtımını sağlamak için kullanılabilecek diğer materyaller. Yanmaz akustik sünger (piramit, yumurta, labirent, special, düz), Bariyerli akustik sünger, Rebonded (Süngerpan), Echobone bondex, Bariyerli süngerpan, Bariyerli bondex sünger, EPDM ses bariyeri, PVC ses kesici izolasyon bariyeri, Titreşim engelleyici mantar ve kauçuk esaslı levhalar, Alüminyum folyolu bariyerli süngerler, vb. gibi ürünlerimizle ihtiyacınız olan bütün ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Select your currency