Telefon
WhatsApp

Bondex Bariyerli Sünger

Bariyerli Rebonded Bondex Süngerpan

Sünger parçacıkları ve kumaş parçacıklarının birleştirilerek sıkılaştırılmasıyla elde edilmektedirler.Yoğun ve farklı kalınlıklarda üretimi sağlanan bu süngerler bir çok alanda etkili olarak kullanılabilmektedir.

120 ve 150 DNS yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilen bondex süngerler ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında etkili performans sağlamaktadırlar. Üstün performans göstererek yüksek yoğunluktaki sesleri keser.

Bondex Bariyerli Sünger

Titreşim ve darbe önleyici bir yalıtım ürünü olan bondex süngerler parke ve şap altlarında, alçıpan aralarında yoğun olaak kullanılan ve tercih edilen bir ses izolasyon malzemesidir.

Bondex Bariyerli Sünger

Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletken katsayıalrı oldukça düşüktür. Etkili bir malzeme olduğundan otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Bondex Bariyerli Sünger

Bondeks süngerler ses yalıtımında kalınlıklarına ve yoğunluklarına göre üstün performans sağlarlar. Haliyle bu iki malzeme bir arada kullanıldığında gerçekten etkili bir akustik izolasyon gerçekleştirmiş oluruz.

Bondex Bariyerli Sünger

blank

blank

Select your currency