Telefon
WhatsApp

Uygulama Alanlarımız

Hangi alana ses yalıtımı yaptırmak istersiniz? Çeşitli alanlarda yaptığımız akustik yalıtım ve ses izolasyon uygulamalarımızdaki tecrübelerimizi hizmete dönüştürüyoruz. Detaylı bilgi için uygulamalarımızı hemen inceleyin...

Teknofoam Ofis Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Ofis Odası Ses İzolasyonu

Ofis ve iş yerlerinde ses akustiğinin düzenlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Kişilerin verimli ve daha konsantrasyonlu çalışması açısından ofis odası ses izolasyonu uygulamasını yaptırmak akıllıca bir seçimdir…

Teknofoam Konferans Salonu Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Konferans Salonu Ses İzolasyonu

Konferans salonunun her köşesinde sesin aynı seviyede duyulmasını sağlamak için ses akustik dağılımı yapılmalıdır. Konferans salonu ses izolasyonu uygulamamızla akustik mimari tasarım ve malzeme konusunda yardımcı oluyoruz.

Teknofoam Sinema Salonu Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Sinema Salonu Ses İzolasyonu

Sinema salonu ses izolasyonu uygulamalarında dikkat edilmesi gereken husus akustiğin sağlanması ve ses geçirmezliği engellemektir. İçerideki yüksek sesin çevreye sızmaması için ses yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Teknofoam Toplantı Salonu Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Toplantı Odası Ses İzolasyonu

Toplantı odaları hassas bilgilerin değerlendirildiği, önemli kararların alındığı bir ortamdır. Toplantı odası ses izolasyon uygulaması, içeriden ve dışarıdan ses geliş gidişlerini engelleyerek bilgilerin gizli tutulması sağlanmaktadır.

Teknofoam Müzik Odası Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Müzik Odası Ses İzolasyonu

Müzik odasında seslerin düzenli olması çok önemlidir. Akustik düzenleme ile ortamda meydana gelen ses karmaşasını engelleyebilirsiniz. Müzik odası ses izolasyonu hizmetimizle müzik odanızın akustik ses yalıtımını sağlıyoruz.

Teknofoam Asma tavan Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Restaurant ve Cafe Ses İzolasyonu

Restaurant ve cafe ses izolasyonu uygulamasında yapılan akustik yalıtım uygulamaları sayesinde bir daha gürültüsüz ve sakin bir ortam oluşturarak müşterilerinizin mekanınızda memnun bir şekilde ayrılmasını sağlarsınız.

Teknofoam Soğutuma odası Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Soğutma Odası Ses İzolasyonu

Hava soğutmalı ve su soğutmalı cihazların çevreye yaydığı gürültü oranları oldukça yüksektir. Oluşan gürültü insan sağlığını bozmaktadır. Soğutma odası ses izolasyonu uygulamalarıyla bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Teknofoam Jeneratör odası Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör odası ses izolasyonu, yüksek sesli jeneratör odaları ve makine dairelerinde ses yalıtımı, titreşen cisimlerin meydana getirdiği basınç değişimleri nedeniyle sesin doğuşu ve yayılması ortamdaki titreşimi yüksek oranda engeller.

Teknofoam Tekne Motoru Akustik Yalıtım Ses İzolasyon Malzemeleri

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Teknenizde zaman geçirirken, muhtemelen motorun sesinin aşırı yüksek olmasından şikayetçisinizdir. Tekne motor kabini ses izolasyonu uygulamamızla oluşan sesi minimumu indiriyoruz ve daha keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Select your currency