Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odalarında akustik seslerin düzenli olması çok önemlidir. Akustik düzenleme ile ortamda meydana gelen ses karmaşasını engelleyebilirsiniz. Akustik mekanlardan biri olan müzik odası ses yalıtım uygulamasının yapılması gereken ciddi alanlardan biridir.

Ortam akustiğinin düzenlenmesinde kullanılan yanmazlık özellikteki akustik süngerler ve kumaş kaplı paneller ile etkili bir yalıtım sağlayabilirsiniz. Dekor açısından da oldukça görsellik sunan ses yalıtım malzemeleri müşteri talebi doğrultusunda istenilen ebat ve ölçülerde üretilebilmektedirler. Müzik Odası, Ses Kayıt odası gibi alanlar ses izolasyon uygulamasının yapılması önemli olan mekanlarındandır. Uygulamalarda kullanılan malzemeler yanmazlık özellikte olup I. sınıf ISO CE UL sertifika ve belgelerine sahiptirler.

Müzik odası gibi akustik mekanlarda ses düzenlemeleri için akustik kumaş kaplı paneller, akustik ses yalıtım süngerleri kullanılmaktadır. Güçlü bir ses izolasyon uygulaması için ise ağır kurşun bariyerli bondeks sünger kullanılmaktadır.

Aksa Akustik olarak müzik odaları ve çalgı enstrüman odalarınızda ses yalıtımı, ses izolasyonu ve akustik düzenleme hizmeti vermekteyiz.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Categories: Ses Yalıtımı Uygulamaları