HAKKIMIZDA

Teknofoam akustik yalıtım sünger sektörü olarak iç mimari projelerle 1997’den bu yana faal olarak hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı, ülkemizin sektörel alandaki mimari gereksinimlerine uyumlu bir uygulamacı firma kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir taşeronluk üstlenmektedir.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası, stüdyo, otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Teknofoam Akustik İzolasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 

VİZYONUMUZ

Firmamız bir aile şirketi olmakla beraber, firma yetkilerimizin eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünleşmiştir. Firmamızın bünyesinde iç mimar, mühendis, ve teknik elemanlarımız mevcut olup toplam 12 personelden oluşmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

İş ve idari yetkilerde firma sahibi Serdar Keskin branş ve iş dallarında pvc imalat atölyecilik ve dekorasyon alanında 17 yıllık iş tecrübesiyle bu alanda hizmet sunmaktadırlar. Firmamız yurt çapında İstanbul ve diğer illerde de faaliyet göstermiş olup, Avrupa ülkelerindeki projelerde de taşeronlik yapmıştır. Firmamız hedef olarak bütün uygulama ve ürünlerinde memnuniyet ve standart garantisi taşımak,günümüzün trendlerini yakalamaktır. Beğenmediğiniz uygulama ve ürün memnuniyetiniz doğrultusunda değiştirilmektedir yada ücreti iade edilmektedir.

Teknofoam Akustik İzolasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi