Akustik Yanmaz Piramit Sünger

Akustik Piramit süngerler birinci sınıf malzemelerden üretiliş olup yanmazlık özelliğe sahip yapıya sahiptirler. Açık gözenekli yapısı ile yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Kaliteli bir ses akustiği sağlayan ses yalıtım malzemeleri ile etkili bir ses yalıtım uygulamaları sağlanmaktadır. Eko, yankı gibi gürültü problemlerine karşı kullanılan akustik süngerler kullanıldığı ortamda doğru uygulandığı taktirde etkili bir performans sağlayabilirler. Akustik Yanmaz Piramit Süngerleri

Esnek ve kolay uygulanabilen yapıdaki bu akustik süngerlerde kullanılan malzemeler en iyi standartlara sahip maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım süngerleri ortamda dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutum özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Akustik Piramit Sünger

Farklı renk ve modelde üretimi gerçekleştirilen akustik süngerler sprey boya ile de istenilen renk elde edilebilmektedir. Uygulaması oldukça kolay olan süngerler özel solid yapıştırıcısı ile uygulanmaktadır. Ayrıca kendinden yapışkanlı modelleri ile de kullanım olanağı sunmaktadır.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger Kullanım Alanları; Müzik Odası Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Odası Ses Yalıtımı, Konferans Salonu Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı gibi alanlarada kullanılabilmektedirler.

Akustik Yanmaz Piramit Süngerleri

Akustik süngerler otamda eko, yankı aaçlı kullanılmaktadır. Bunun dışında yoğun bir ses kesintisi sağlanılsın isteniyorsa epdm kauçuk ağır bariyer denilen malzeme ile lamine edilmesi gerekmektedir. Bu yoğun malzeme ile ss izolasyon uygulamaları etkili bir performans sağlamaktadır.